OKEY OYNAMAK İÇİN TIKLA

Mobil Okey

Mobil Okey Siteye giriş yapanlar, oyunlara başlamadan önce öğretici başlat butonunu seçerek nasıl oynandığını öğrenebiliyor. Okey oyunu için kuralları öğrenenler, nelere dikkat edecekleri hususunda da bilgi sahibi olabiliyor. E-posta adreslerini kullanarak hesap oluşturanlar, istedikleri zaman oyun için giriş yapabiliyor. Nasıl oynanır bölümünü seçenler, düz okey ve okey 101 için tüm kuralları öğrenebiliyor.

Mobil Okey Oyna

mobil okey oyna - Giriş yap butonunu seçenler, açılan ekranda önce mail adreslerini alt bölüme ise şifre bilgilerini yazıyorlar. Daha sonra kayıt ol butonunu seçerek hesaplarını oluşturabiliyorlar. Okey oyna için siteye giriş yaptıklarında, giriş yap butonunu seçiyor ve hesap bilgilerini yazarak, okey masalarının olduğu bölüme erişebiliyorlar. Burada düz okey masaları, 101 okey masalarından birisin seçiyor ve tüm masaları görebiliyorlar.

Mobil Okey Oyunu

Mobil Okey Oyunu - Canlı okey oyna seçeneklerinden faydalanabilmek için oluşturulan hesap ile giriş yapıldığında, her oyuncu profil bölümünden bazı ayarları yapabiliyor. Profil bölümünde kullanıcılara sunulan işlem menü başlıkları şunlardır; Avatar değiştir, Arkadaşlar, Davet et, Başarılar, Seçenekler, Yabancı dil, Nasıl oynanır, Destek, Çıkış yap,

Mobil Okey Nasıl Oynanır

Mobil Okey Nasıl Oynanır - Mobil okey uygulamamızı öncelikle indirmeniz ve okey salonumuza bağlantı kurmanız gerekiyor daha sonra salonda bulunan öğrenmek istiyorum seçeneği ile mobil okey oyununun naısl oynandığını öğrene bilirsiniz.

mobil okey oyna

Mobil Okey Siteleri

Mobil Okey Siteleri - Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra oyna butonu ile seçilen oyun masasındaki yer alınır. Oyun masasında da işlem yapabilmek için taş al, geri al, geri topla, hepsini aç, banka ve taş at seçenekleri yer alıyor. İsteyenler chat bölümünden diğer oyuncularla sohbet edebiliyor.

Mobil Okey Apk

Mobil Okey Apk - Okey oyunları için nasıl oynanır işlemlerinden sonra hemen oyna butonu seçilir ve oyun masasını açılması sağlanır. Üye girişi yapmamış olanların üyelik oluşturmaları için giriş yap penceresi açılır. Oyuna başlandığında, taş dağıtımları, otomatik olarak başlar ve oyunu ilk olarak başlatacak oyuncuya 15 taş verilir. Daha sonraki ellerde oyuna başlamayı sol taraftaki oyuncu yapar ve bu sıralı olarak devam eder.

Mobil Okey İndir

Mobil Okey İndir - Hem gerçek hem de internet üzerinden oynanan okey oyunlarında, çiftten bitme seçeneği kullanılmaktadır. Çiftten bitebilmek için 14 taşın 7 çift per oluşturulabilmesi için kullanılması gerekiyor. Her taşın dört farklı rengi ve her renkteki taştan iki adet vardır. Aynı sayıyı aynı renkten 7 çift şeklinde oluşturanlar oyunu bitirebilecektir.

Bir önceki yazımız olan Okey Taktikleri sayfazına göz atarak okey taktikleri sayfasına göz atarak taktikler öğrene bilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:    Twitter   Facebook    İnstagram

Türkiye'nin en kaliteli okey oyna sitesinde sizlerde hemen okey oyunları oynayın!

© 2020 - 2022 MaksatOkey.Com
Türkiye'nin Canlı Okey Oynama Sitesi
Maksat Okey Oynamak :)